KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

09 Wrzesień , 2013

Relacja z 3. września

We wtorek 3. września w siedzibie Fundacji im. Stefana Batorego w Warszawie miała miejsce konferencja prasowa inaugurująca szóstą edycję kampanii SyMfonia Serc oraz wernisaż i wręczenie nagród osobom wyróżnionym w konkursie fotograficznym i poetyckim „1000 Twarzy SM”.

Spotkanie rozpoczął Przewodniczący PTSR - Tomasz Połeć. Następnie zebrani wysłuchali wystąpienia prezentacji profesora Jerzego Kotowicza na temat leczenia i rehabilitacji chorych na SM w Polsce. Magdalena Fac, Sekretarz Generalna PTSR opowiedziała o dotychczasowych działaniach podejmowanych przez PTSR na rzecz poprawy sytuacji chorych.

Zaprezentowano spoty telewizyjne PTSR, a Scholastyka Śniegowska opowiedziała o wszystkich działaniach podejmowanych w ramach tegorocznej SyMfonii Serc. Po wystąpieniach wszyscy zebrani przeszli do hallu, gdzie wręczono nagrody konkursowe. Można było też zobaczyć i przeczytać nagrodzone prace.

Dziękujemy wszystkim za udział! Nieobecnym laureatom nagrody prześlemy pocztą.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies