KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

13 Styczeń , 2014

Dziękujemy za udział w koncercie!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w koncercie charytatywnym na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane – słuchaczom, organizatorom, prowadzącemu, a przede wszystkim wspaniałym muzykom z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Warszawie.

Podczas koncertu, który odbył się w sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina mogliśmy usłyszeć utwory m.in. Rachmaninowa, Mozarta i Wieniawskiego. Młodzieżowa orkiestra symfoniczna pod kierownictwem Jana Staniendy spisała się wspaniale. Wystąpili także soliści: Agata Krystek, Tomasz Ritter i Filip Zaborowski. Koncert poprowadził Paweł Bukrewicz.

Podczas przerwy można było także kupić drobne artykuły wykonane przez uczniów szkoły. Pieniądze zostaną przekazane na wsparcie osób chorych na SM.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies