KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

21 Luty , 2014

Gdynia: SM Rock Fest

W niedzielę 9 marca 2014 r. o godz. 16:00 w budynku Morskiego Instytutu Rybackiego
w Gdyni odbędzie się SM Rock Fest – impreza charytatywna na rzecz pacjentów Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego – Oddział Pomorski.

Sm Rock Fest to festiwal zorganizowany przez młodych pacjentów chorujących na SM (stwardnienie rozsiane), którzy pragną pokazać, że pomimo nieuleczalnej choroby, życie może być wciąż niezwykle pełne i inspirujące.

Wojtek Ziemnicki, autor książki Islandia – czasem zielona wyspa, jest podróżnikiem i zapalonym rowerzystą, który żyje z SM. W trakcie spotkania autorskiego i prezentacji z samotnej wyprawy rowerowej dookoła Islandii podzieli się swoją pasją w dążeniu do realizowania marzeń pomimo ograniczeń.

Część muzyczna to rockowy koncert zespołu Daybreak, który swoją muzyką niesie wyjątkowy przekaz nadziei, ładunek inspiracji, a także skłania do refleksji nad szukaniem sensu życia.

Adam, lider zespołu przyjechał do Gdyni z Birmingham i w obecnym projekcie muzycznym w pełni daje wyraz temu, co zawsze miał w głębi serca. W pełnych nadziei tekstach oprawionych inspirującą muzyką opisuje otaczający, świat dając wyraz swojej wyjątkowej wrażliwości. Daybreak to grupa przyjaciół, która przede wszystkim cieszy się wspólnym graniem, a rockowa muzyka jest tego owocem.

W trakcie imprezy odbędzie się zbiórka publiczna z przeznaczeniem na rehabilitację i poprawę jakości życia chorych na SM członków PTSR – Oddział pomorski oraz kampania informacyjna na temat zakresu działania PTSR w województwie pomorskim.

Bardzo liczymy na Waszą obecność i wsparcie :-)

 

Możesz przekazać swój 1% podatku na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego-Oddział Pomorski wpisując w rozliczeniu rocznym KRS 0000114618.

 

Dołącz do nas na Facebook   SM Rock Fest

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies