KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

11 Kwiecień , 2014

Radomski Oddział PTSR został laureatem konkursu RADOM OBYWATELSKI w kategorii Dobre Praktyki.

Ogłszenie wyników konkursu odbyło się w sali Resursy Obywatelskiej w Radomiu. Już po raz ósmy ogłoszono konkurs dla organizacji pozarządowych, dziękując w ten sposób tym, którzy swoją pracą pomagają innym. 

W roku bieżącym laureatem został radomski oddział PTSR. Nagrodę wręczał Prezedent Miasta Radomia Andrzej Kosztowniak oraz gość specjalny aktorka Ewa Ziętek, a nagrodą był laptop. Odebralismy tą nagrodę jako podziekowanie dla wszystkich osób, które pracowały i pracują na rzecz oddziału od 25 lat. Przez ten czas nie zatrudniliśmy ani jednego pracownika i to jest warte podkreślenia. Bo ci ludzie poświęcają swój czas, siły na rzecz chorych.Towarzystwo pomaga w rehabilitacji chorych na stwardnienie rozsiane.

Nagroda została przyznana za organizację koncertów charytatywnych w ramach ogólnopolskiej akcji SyMfonia Serc, które w Radomiu odbyły sie juz pięciokrotnie.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies