KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

18 Wrzesień , 2014

Kolejny skuter na ulicach Gdyni

Kolejny dar  FUNDACJI  WOJEWÓDZKI  POMOST  MOBILNOŚCI trafił do pani Urszuli z Gdyni Leszczynki. Wręczenie skuterka odbyło się słonecznego wrześniowego dnia w obecności kamery Telewizji Gdańsk.

Płomienny uśmiech pani Uli to niewątpliwie zapowiedź jej usamodzielnienia i bardziej aktywnej obecności w życiu społecznym. Życzymy szerokiej drogi i dziękujemy Fundacji!

FUNDACJA  WOJEWÓDZKI  POMOST  MOBILNOŚCI  zbiera fundusze w supermarketach w całej Polsce. Akcja trwać będzie do 15. października. Dzięki zebranym środkom następne osoby będą mogły otrzymać pojazdy w ramach programu „Pomagajmy staruszkom stanąć na nogi”. Jeśli zauważycie w swoim sklepie taką puszeczkę kwestarską, wrzućcie swój „grosik” – dzięki Tobie i Tobie ktoś wydostanie się z domu, pojedzie na zakupy, spotka się z sąsiadami. A nawiasem mówiąc – to my, członkowie Koła Gdynia, przez ładnych parę dni pomagaliśmy w przygotowaniu tychże puszek. Mamy więc trochę udziału w tej pięknej i potrzebnej działalności Fundacji. Przecież pomagając innym – pomagamy sobie!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies