KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Marzec , 2010

Spotkania w Wałczu i Koszalinie - Podsumowanie

W dniach 25 i 26 marca 2010 odbyły się pierwsze dwa spotkania z cyklu, „Co zrobić, aby stwardnienie rozsiane nie zmieniło wszystkiego w Twoim życiu”. Spotkania miały miejsce Wałeckim Centrum Kultury, przy Placu Zesłańców Sybiru w Wałczu, oraz w Urzędzie Miejskim w Koszalinie i składały się z wystąpień przedstawicieli PTSR oraz wykładu-prelekcji lekarza neurologa na temat aktualności w leczeniu SM. Uczestnicy mogli dowiedzieć się szczegółowo, na czym polega stwardnienie rozsiane oraz jego leczenie, a także osobiście skonsultować się z lekarzem, który chętnie poświęcił swój czas przybyłym pacjentom.

PTSR przedstawił swoją działalność, w szczególności swoją ofertę dla osób, które pierwszy raz mają styczność z naszym stowarzyszeniem. Zachęcano do korzystania z Infolinii, porady prawnej i psychologicznej, a także do zrzeszania się w koła i oddziały, jak również do otwierania własnych subkont w celu gromadzenia środków na leczenie w ramach Programu Leczenia i Rehabilitacji. Frekwencja dopisała, szczególnie na spotkaniu w Koszalinie. Kolejne spotkanie planowane jest w Płocku w pierwszej połowie kwietnia b.r.


O spotkaniu napisali:
Wałcz on-line

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies