KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

21 Październik , 2014

VII edycja SyMfonii serc uroczyście zakończona

12 października w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia VII edycji kampanii społecznej SyMfonia serc. Podczas uroczystości władze PTSR: Tomasz Połeć,  Helena Kładko oraz prof. Jan Madey wręczyli honorowe odznaczenia PTSR Ambasador SM, przeznaczone dla szczególnie zaangażowanych w szerzenie świadomości społecznej na temat stwardnienia rozsianego. W tym roku Ambasadormai SM zostało 16 osób.

Wręczone zostały także podziękowania Serca Serc, 18-tu osobom i instytucjom, dzięki którym kampania SyMfonia serc może się odbywać. Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród w laureatom konkursu na materiał radiowy, telewizyjny, prasowy i internetowy, ukazujący problemy chorych na SM. Atmosfera była niezwykle uroczysta, ale także ciepła i rodzinna.  Jednym z najmilszych momentów uroczystości było wręczenie drMarii Kassur tytułu Honorowej Przewodniczącej PTSR.

Uroczystość była okazją do podsumowania działań, jakie miały miejsce w ramach tegorocznej edycji kampanii. Była to też chwila, w której mogliśmy się spotkać i porozmawiać z wieloma bardzo interesującymi, zaangażowanymi i wspaniałymi ludźmi.

Galę uświetniły dwa nadzwyczaj piękne koncerty. Jako pierwsza wystąpiła Agata Grzesiak przy akompaniamencie Julii Laskowskiej, która wykonała także utwór solowy,  następnie przyszedł czas na gwiazdę wieczoru – Aleksandrę Kacę wraz z zespołem: Zuzanną Fedorowiczi Janem Stokłosą.

Uroczystość poprowadził Paweł Bukrewicz

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy byli z nami

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies