KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Marzec , 2010

MOTOSERCE - KREW JEST DAREM ŻYCIA - Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa

Motoserce.pl

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego jest Partnerem Generalnym Ogólnopolskiej Akcji zbiórki krwi nazwanej MOTOSERCE organizowanej przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Szefowie obydwu organizacji podpisali stosowne Porozumienie.

10 kwietnia 2010 roku jednocześnie w 68 miastach Polski, rzesza motocyklistów, będzie pracowała nad pozyskaniem możliwie największej liczby osób chętnych do oddawania krwi w ambulansach i stacjach krwiodawstwa.

Akcji pozyskiwania krwi, towarzyszyć będą festyny, pokazy motocykli, możliwość przejażdżki na motocyklach, spotkania z ludźmi sławnymi, występy zespołów dziecięcych oraz artystów scen polskich, gry i zabawy dla całych rodzin.

Działania relacjonowane będą przez media, które już są bardzo zainteresowane współdziałaniem i propagowaniem akcji.

Wszelkie informacje o tej niezwykle ważnej i pożytecznej Akcji znajdują się na stronie www.motoserce.pl.

Jak bardzo potrzebna jest ta Akcja niech będzie informacja, że banki krwi potrzebują tego leku, a ubiegłoroczna Akcja MOTOSERCA przyniosła 1.331,5 litra pozyskanej krwi.

Przekonani jesteśmy, że w tegorocznej Akcji, uda się pobrać jeszcze więcej tego drogocennego leku jakim jest krew, a Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego będzie miało w tym swój udział.

Scholastyka Śniegowska

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies