KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

09 Grudzień , 2014

Watch Docs – Prawa Człowieka w Filmie

5 grudnia w kinie Muranów w Warszawie, miało miejsce otwarcia 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego  Watch Docs – Prawa Człowieka w Filmie. Organizatorem jest Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego miało przyjemność uczestniczyć w pokazie otwierającym Festiwal.  Była to doskonała okazja do uczestniczenia w ważnej imprezie, promującej wartościowe kino. To już kolejna edycja imprezy, na której jesteśmy obecni.

W tym roku w ramach Objazdowego Festiwalu Watch Docs, odbywają się projekcje dwóch filmów poruszających tematykę SM: „Kładko Family” i „When i walk- Na własnych nogach” . Fakt, że tematyka stwardnienia rozsianego podejmowana jest na Festiwalu tej rangi, świadczy o tym , że jest to temat niezwykle ważny nie tylko dla środowiska osób chorych i ich bliskich. Jest to także wspaniała okazja do promowania wiedzy na temat SM i życia osób nim dotkniętych. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w  Międzynarodowym Festiwalu Watch Docs.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies