KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

09 Styczeń , 2015

Wigilja w Chojnicach

13 grudnia 2014 r. w restauracji „Gościniec” w Chojnicach odbyło się świąteczne spotkanie opłatkowe członków naszego koła i ich rodzin. Na spotkaniu gościliśmy panią dyrektor DPS w Chojnicach Dagmarę Orzech oraz Ewę Dorszyńską wraz z uczniami Gimnazjum nr 2 w Chojnicach. Młodzież podzieliła się z nami swoim talentem artystycznym i wprowadziła w świąteczny nastrój. Spotkanie odbyło się w rodzinnej atmosferze przy pięknie zastawionym stole i pysznym jedzeniu. Tradycyjnie do kawy podano ciasta, które wykonali członkowie naszego koła.

Spotkanie przeciągnęło się do późnych wieczornych godzin, widać było, że dobrze bawimy się w swoim gronie. Również członkowie naszych rodzin dobrze się już poznali i tworzą wraz z nami zintegrowaną grupę.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies