KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

27 Marzec , 2015

„Jestem kobietą” - relacja

15 marca 20 pań z Gdyńskiego Koła PTSR wzięło udział w niesamowitym wydarzeniu pt. „Jestem kobietą”, którego patronem  honorowym został Prezydent Miasta Gdyni, Wojciech Szczurek. W Instytucie Piękna DOLCE VITA w Gdyni przy Skwerze Kościuszki 18 odbył się fantastyczny spektakl, podczas którego nasze panie zostały poddane zabiegom upiększającym, takim jak: makijaż, manicure, fryzura. Szefowa i pracownice salonu, poświęcając swój wolny niedzielny czas, uwijały się uśmiechnięte i życzliwe, aby zdążyć „zrobić z nas bóstwa” przed przybyciem wyelegantowanych panów z kwiatami, czekoladką i komunistycznymi rajstopkami. Czułyśmy się jak rozpieszczane boginie!!! Stało się to także dzięki wrażliwości i życzliwości wielu sponsorów, którzy stopniowo i coraz liczniej włączali się w przygotowanie imprezy.

Pani Monika Staniewska – psycholog koloru z EVONIQUA  przeprowadziła warsztaty na temat kolorystyki ubioru i przygotowuje dla każdej z nas indywidualną interpretację autoportretu na podstawie przeprowadzonego testu.

T. Deker Patissier & Chocolatier zapewnił nam przepyszny słodki poczęstunek.

Niespodzianki w postaci kosmetyków przygotowały nam firmy: Resibo, M’onduniq, Ziaja, Sensi-Sopot, firma Centrum Zdrowia i Urody BIOMED zaoferowała zabiegi poprawiające stan zdrowia i relaksujące.

Pani Aleksandra Pudlo z Muzeum Archeologicznego w Gdańsku przybyła, aby osobiście wręczyć nam zaproszenie do muzeum.

Była też pani Ilona Adamska z „Imperium Kobiet”- pisma kobiet spełnionych, szczęśliwych i ambitnych To ekskluzywny magazyn dla kobiet, które wiedzą, czego chcą w życiu i nie boją się podejmować ryzyka. Realizują śmiało swoje projekty i dążą do spełniania swoich marzeń.

Profesjonalną sesję zdjęciową przeprowadziła pani Katarzyna Turyczyn – Wysoka Szpilka Szkoła Stylu i Wdzięku.

Nasze niedzielne przedsięwzięcia wsparły również firmy: Axami – producent luksusowej bielizny damskiej oraz  pani Agnieszka Szczołko, reprezentująca eStilo-moda damska i firmę Laura. Miałyśmy okazję uczestniczyć w pokazie brafiterskim w wykonaniu pani Agnieszki.

Sponsorem był też Gordon Blackler Photography, który ufundował sesję fotograficzną dla jednej z pań.

Miłą niespodziankę przygotował Hotel Willa Pod Lasem – weekendowy pobyt dla pani, która wylosowała w/w voucher.

Patronatem medialnym objęli nas: Express biznesu, Pomorski Klub Biznesu, Dolce Vita celebrujemy życie

Dziękujemy naszym sponsorom za wspaniały odruch serca, dzięki któremu panie z niepełnosprawnościami mogły poczuć się po prostu kobietami!!! 

Jesteśmy szczególnie wdzięczne pani Monice Szymikowskiej z Estetique – kosmetologia medyczna, która ofiarowała nam vouchery na zabiegi kosmetyczne.

Stylistka pani Kasia Kobielak udzielała nam fachowych i praktycznych porad stylistycznych.

Doceniamy zaangażowanie i wielkie serce!!!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies