KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

08 Kwiecień , 2010

Razem możemy dużo - Zaproszenie do Wrocławia

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób chorych na SM, ich rodzin i przyjaciół.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 19 kwietnia 2010, o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Starej Giełdy* we Wrocławiu, przy Placu Solnym 16.

Celem spotkania jest przekazanie aktualnej wiedzy na temat możliwości leczenia SM i opieki medycznej, oraz wsparcia, jakie zaoferować może im PTSR.


Wyświetl większą mapę

Gośćmi specjalnymi spotkania będą rehabilitant i psycholog, na co dzień zajmujący się opieką nad osobami dotkniętymi SM. Formuła spotkania pozwoli także na indywidualne rozmowy ze specjalistami.

Zapraszamy gorąco, bo… razem możemy naprawdę dużo!Organizatorem spotkania jest Rada Główna i Dolnośląski Oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.


* Stara Giełda jest przystosowana do potrzeb osób niepełnospranych

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies