KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

15 Kwiecień , 2010

Spotkania z cyklu Co zrobić aby stwardnienie rozsiane nie zmieniło wszystkiego w twoim życiu?" już w piątek 23. kwietnia w Biłgoraju i Bielsku-Białej"

W piątek, 23 kwietnia br. o godzinie 17:00, w restauracji "Sitarska", przy ul. 3 Maja 21 w Biłgoraju rozpocznie się otwarte spotkanie edukacyjne dla chorych na SM, ich rodzin i przyjaciół. Tego samego dnia, o godzinie 13:30, w Galerii Bielskiej BWA, przy ul. 3 Maja 11 w Bielsku-Białej, odbędzie się analogiczne spotkanie skierowane do osób z SM i ich bliskich z Bielska.

Celem obu wydarzeń będzie zaprezentowanie aktualnej wiedzy na temat terapii SM i opieki medycznej nad pacjentami oraz wsparcia i pomocy, jakie zaoferować może Polskie Towarszystwo Stwardnienia Rozsianego.

Gośćmi specjalnymi spotkań będą dr hab. n. med. Halina Bartosik-Psujek (w Biłgoraju) oraz dr n. med. Maciej Maciejowski (w Bielsku-Białej). Formuła wydarzeń zakłada możliwość indywidualnych rozmów chorych z zaproszonymi neurologami.

Zapraszamy!

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu firmy Bayer.


Pokaż Co zrobić by SM nie zmieniło wszystkiego w Twoim życiu na większej mapie


Ogłoszenie Biłgoraj
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies