KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

07 Wrzesień , 2015

Wyprawa po nagrodę

Laureatką konkursu fotograficznego, organizowanego przez PTSR, zatytułowanego "Razem możemy więcej", została Angelika Boniuszko z Gdyni. Na wernisaż nagrodzonych prac dotarła 2 września osławionym pendolino. Nie obyło się bez trudności "techniczno-sprzętowych", które jednak zagłuszyła zwyczajna ludzka życzliwość. Dzięki temu w znakomitym nastroju Angelika dotarła do Fundacji im. Batorego w Warszawie, gdzie odebrała nagrodę. Jak sama podkreśliła, ma nadzieję, że swoim przykładem zachęci innych chorych do aktywności w rozwijaniu swoich talentów i realizowaniu marzeń.

W Kole Gdynia "rozwijamy się artystycznie" w każdą sobotę w godzinach 12.00-15.00. Dzięki wsparciu władz naszego pięknego miasta mamy środki na prowadzenie zajęć plastycznych, fotograficznych, grafiki komputerowej itd. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Twórczość artystyczna jest rewelacyjną formą rehabilitacji - wiedzą o tym ci, którzy odważyli się spróbować. Zachęcamy więc: przyjdźcie i zróbcie coś dla siebie! A w przyszłym roku wyślemy więcej prac konkursowych i pokażemy, że razem możemy więcej.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies