KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

14 Wrzesień , 2015

SyMfonia Serc 2015 - Krakowskie Przedmieście

W minioną sobotę 12 września br. Odbyła się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, coroczna  akcja realizowana  w ramach SyMfonii serc.  Jest to największe przedsięwzięcia, jakie organizujemy w ramach tej kampanii. To niepowtarzalna okazja, by dotrzeć z naszymi działaniami do tak szerokiego grona odbiorców, bowiem spotykamy się wtedy zarówno z osobami, którym temat stwardnienia rozsianego nie jest obcy, jak i tymi, które spotykają się z nim po raz pierwszy. Na szczęście ani zimno, ani deszcz nikogo nie wystraszyły. Mimo niesprzyjającej aury, nie narzekaliśmy na brak zainteresowania. Na uczestników akcji czekało mnóstwo ciekawych pokazów i atrakcji. Podczas imprezy można było m.in. obejrzeć pokaz Tanga argentyńskiego, tańce na wózkach, musztrę paradną Miejskiej Orkiestry „Moderato” z Warki,”, czy występ zespołu czeczeńskiego Nochci'o. Ponadto wśród licznych stoisk każdy mógł znaleźć coś dla siebie, można było  pomalować swoje buzie, z czego chętnie korzystali nie tylko najmłodsi, zrobić swoją własną biżuterię,  zmierzyć sobie poziom cukru oraz ciśnienie krwi, wziąć udział w loterii fantowej i zapoznać się z symulacją Mam SM. Wszystko to tylko niektóre z możliwości, jakie oferowały stoiska. Wszystkie te działania miały na celu zwrócenie uwagi na problem stwardnienia rozsianego, dlatego bardzo cieszy nas fakt, że stoisko PTSR cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników biura i wolontariuszy udało nam się rozdać wiele materiałów informacyjnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami: wolontariuszom, wystawcom, wykonawcom, uczestnikom i każdemu, kto był z nami.  Bez was by się nie udało!

Dziękujemy!

2015

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies