KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

19 Luty , 2016

Spotkanie władz Śródmieścia w Warszawie z organizacjami pozarządowymi

Na zaproszenie kilku organizacji pozarządowych mających swoje siedziby w warszawskiej dzielnicy Śródmieście w okolicy Skweru Tekli Bądarzewskiej, 18 lutego doszło do spotkania z Zastępcą Burmistrza Panią Anną Sobolewską. Spotkanie odbywało się  w Stowarzyszeniu Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów a uczestniczyli w nim przedstawiciele takich organizacji jak: Galeria Starter, Fundacja Pole Dialogu, Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich”, Fundacja Sławek, Fundacja Archeologia Fotografii, Stowarzyszenie Integracja i Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego.

Celem spotkania było przekazanie informacji władzom dzielnicy o działalności poszczególnych organizacji oraz krótka wizyta w siedzibach uczestniczących w spotkaniu.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies