KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

11 Kwiecień , 2016

Spotkanie z zastępcą dyrektor PCPR

W marcu w siedzibie PTSR koła Wejherowo odbyło się spotkanie, podczas którego mieliśmy okazję gościć zastępcę dyrektor PCPR w Wejherowie Panią Małgorzatę Bernacką. Tematem spotkania były dofinasowania dla niepełnosprawnych udzielane przez PFRON. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, o jaki rodzaj pomocy muszą ubiegać się osoby niepełnosprawne, jak wypełniać wnioski oraz jakie są najczęściej popełniane błędy przy wypełnianiu wniosków. Po prezentacji Pani Małgosia udzielała odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz pomagała w przygotowanie wniosków, które chcielibyśmy złożyć. Jak widać frekwencja była duża i  wszyscy słuchali z ogromnym zaciekawieniem. Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Bernackie za przybycie na nasze spotkanie.

Po prezentacji udaliśmy się na słodki poczęstunek i małą kawę lub herbatę. Na stołach czekały na nas niespodzianki pozostawione przez zająca – czekoladowe jajeczka, gdyż święta wielkonocne były tuż, tuz!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies