KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

04 Maj , 2010

Razem możemy dużo - Zaproszenie do Sieradza

RAZEM MOŻEMY DUŻO, czyli jak chorzy na stwardnienie rozsiane mogą pomóc sobie i swoim bliskim.

ZAPROSZENIE

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób chorych na SM, ich rodzin i przyjaciół.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 10 maja 2010, o godz. 13:00 w sali "C" Starostwa Powiatowego w Sieradzu, przy pl. Wojewódzkim 3. Budynek Starostwa jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Celem spotkania jest przekazanie aktualnej wiedzy na temat możliwości leczenia SM i opieki medycznej, oraz wsparcia, jakie zaoferować może im PTSR.


Wyświetl większą mapę
Gośćmi specjalnymi spotkania będą lekarz i psycholog, na co dzień zajmujący się opieką nad osobami dotkniętymi SM. Na spotkaniu będzie obecny też lekarz, który powie o dostępie do leczenia obecnie i prognozach na przyszłość – pan dr Karol Jastrzębski.
Formuła spotkania pozwoli także na indywidualne rozmowy ze specjalistami.

Zapraszamy gorąco, bo… razem możemy naprawdę dużo!

Organizatorem spotkania jest Rada Główna Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego i Oddział PTSR w Sieradzu.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies