KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

03 Listopad , 2016

IX SyMfonia Serc – podsumowanie

Skoro podsumowanie – to znaczy, że coś się skończyło... Tak! Ale nie ma powodu do smutku, ponieważ dziewiąta edycja naszej kampanii informacyjnej przebiegła bardzo sprawnie. Ponad 2,5 mln osób (!) zetknęło się zarówno z tematyką SM, naszymi problemami, jak i materiałami informacyjnymi, twórczością, i – przede wszystkim – nami, społecznością osób za pan brat z SM...
Relacje z poszczególnych wydarzeń zamieszczone są na naszej stronie – zachęcamy do przeczytania wpisów. Podsumowując:

Zamek Królewski w Warszawie

To tu – jak co roku - zakończyliśmy tegoroczną edycję naszej kampanii. Wieczór, podczas którego przyznane zostały tytuły Ambasadorów SM i podziękowania Serca Serc,  prowadziła piękna  twarz PTSR – przesympatyczna Katarzyna Pakosińska.

Krakowskie Przedmieście

Całodzienny event, podczas którego w lekkiej formie przekazywaliśmy to, na czym nam zależy: najważniejsze informacje o życiu z SM. Pokaz tańców – także na wózkach, loteria z każdym wygrywającym losem, harcerze, karatecy, joga, pokaz udzielania pierwsze pomocy, pomiar ciśnienia krwi i poziomu cukru, honorowe krwiodawstwo, fundacje zajmujące się adopcją zwierzaków (a tak! To najlepsi przyjaciele człowieka!), promocja książki "Gorzki dar", której PTSR jest patronem - ta różnorodność sprawiała, że stoisko PTSR (zarówno Rady Głównej, jak i Oddziału Warszawskiego)  – było bardzo chętnie odwiedzane. Koncerty zespołów cieszących się popularnością zakończyły ten intensywny dzień.

Krótkie filmowe podsumowanie

Picnic Country

Co roku gromdzi tysiące osób. W tym roku po raz pierwszy mieliśmy okazję opowiedzieć o SM i działalności PTSR. Było trochę obaw, jak to zostanie przyjęte. Niepotrzebnie! Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, z sercem i zrozumieniem. To znak, że warto przy różnych okazjach przekazywać ważne dla nas informacje i nie krępować się okolicznościami. Warto przekaz dostosować so audytorium – ale w tym mamy wprawę!  

 

Radom – charytatywny koncert

To była impreza... Sztuka teatralna, odznaczenia, aukcja nie byle jakich przedmiotów... Wszystko to przy współpracy władz samorządowych i lokalnego prywatnego biznesu – ludzi chcących zrobić coś dobrego. I te ciepłe słowa pod adresem organizatorek: przewodniczącej i wiceprzewodniczącej Radomskiego Oddziału PTSR... Posłanka Anna Kwiecień, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. SM powiedziała, że takim osobom po prostu się nie odmawia.

 

Wernisaż otwierający SyMfonię Serc

Najważniejsza impreza – bo bez otwarcia nie byłoby reszty... To było wydarzenie inaugurujące SyMfonię Serc. Impreza dla twórców: tu wręczane były nagrody w konkursach. I dla reszty: zobaczcie, co o nas piszą, tworzą... Zobaczcie naszą twórczość...

Filmową relację można zobaczyć TU

Podsumowanie

Warto! Trzeba! Mimo walki z  brakami pieniędzy i czasu, ... SyMfonia Serc gra coraz głośniej! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dołączy cały kraj! Będzie to X SyMfonia Serc i chcemy, by zagrała jak nigdy dotąd! Masz wizję, jak wzbogadzić jubileuszową edycję? Pisz na adres: s.sniegowska@ptsr.org.pl – każdy pomysł jest na wagę złota!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies