KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

07 Maj , 2010

"Deszcz pada ale jest pięknie" - Marek Chorąży już w drodze"

Marek Chorąży i Konrad
Marek i Konrad w okolicach Cieszyna
Kadr z Teleekspresu, TVP1

Marek i Konrad "Obchodzą Polskę, bo obchodzi ich los ludzi chorych na stwardnienie rozsiane". Ich mający liczyć prawie 4 tys. km spacer rozpoczął się dziś w Cieszynie. Nasi wędrowcy do Cieszyna z rodzinnych Katowic też przyszli pieszo, więc choć marsz dopiero się rozpoczął mają już za sobą około 100 km i 3900 nadal przed sobą.

Odczuwalnym efektem rozpoczętego marszu jest boląca lewa noga, ale jak mówi Marek "no pain - no game". Dziś na trasie wędrowcom towarzyszył deszcz, mimo to humory są dobre.

Dziś rano w Cieszynie otuchy naszym bohaterom dodawali członkowie Cieszyńskiego oddziału PTSR, oficjalne otwarcie marszu odwiedziło też wielu dziennikarzy. Relacja ze startu została pokazana między innymi w Teleekspressie i w TVN24.

Reportaż ze startu marszu dzięki uprzejmości portalu OX.pl, Hanna Blokesz-Bacza
Zobacz też: Ludzie w drodze, TVN 24
Obejdą Polskę w szczytnym celu
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies