KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

01 Marzec , 2017

Szkolenia MS Nurse Professional

Jesteś Pielęgniarką zajmującą się osobami ze stwardnieniem rozsianym?

Chcesz odświeżyć bądź poszerzyć swoją wiedzę na temat choroby?

Pragniesz nabyć nowe kompetencje niezbędne w pracy z osobami z SM?

Jeśli odpowiadasz na te pytania twierdząco, zapraszamy Cię do udziału w programie MS Nurse Professional -bezpłatnym, e-learningowym cyklu szkoleniowym dotyczącym SM.

Czym jest MS Nurse Professional?

MS Nurse Professional to program szkoleniowy stworzony przez Europejską Platformę Stwardnienia Rozsianego (EMSP) przy współpracy z Międzynarodową Organizacją Stwardnienia Rozsianego (International Organisation of Multiple Sclerosis Nurses - IOMSN) i Rehabilitacją w SM (RIMS).

Do tej pory program udostępniono już w kliku krajach Europy. Spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem i jest przez uczestników oceniany bardzo pozytywnie.

Program ma formę kursu e-learningowego składającego się z 5 Modułów (Moduł 1: Zrozumieć stwardnienie rozsiane; Moduł 2: Obraz kliniczny SM; Moduł 3: Diagnozowanie i ocena; Moduł 4: Leczenie; Moduł 5: Opieka i wsparcie), opartych na najnowszych badaniach i doniesieniach z dziedziny SM. W przygotowaniu jest Moduł 6 szkolenia dotyczący rehabilitacji w SM.

Każdy z modułów w sposób wyczerpujący opisuje zagadnienia związane ze stwardnieniem rozsianym, zawiera filmy, grafy, studia przypadków, które każdej z zainteresowanych osób pozwolą na poszerzenie dotychczas posiadanej wiedzy. Tematyka porusza dylematy, z którymi styka się każda z osób profesjonalnie zajmująca się osobami z SM.

Po każdym z Modułów uczestnika czeka test wiedzy, a po zakończeniu całego programu otrzyma on dyplom ukończenia.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, członek Europejskiej Platformy Stwardnienia Rozsianego wspiera program i zachęca do udziału.

Kurs jest całkowicie bezpłatny.

Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować na stronie internetowej: http://www.msnursepro.org/

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies