KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

03 Marzec , 2017

Konkurs Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście”

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, już po raz siódmy, organizuje Ogólnopolski Konkurs Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście”. W jury zasiądą: Anna Dymna, Janka Graban, Józef Baran, Leszek A. Moczulski i Adam Ziemianin. Konkurs już trwa, a prace można wysyłać do 17 marca 2017 roku.

Wiersze oceniane będą w dwóch kategoriach: osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz z pozostałymi niepełnosprawnościami. Laureatom konkursu w obydwu kategoriach zostaną przyznane nagrody pieniężne: 

I miejsce – 5 tys. zł, II miejsce – 3 tys. zł, III miejsce – 2 tys. zł.

Ponadto utwory zwycięzców zostaną opublikowane w tomiku poezji, wraz z utworami laureatów konkursu „Przychodzi wena do lekarza”, wydanym wspólnie z Medycyną Praktyczną. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 czerwca 2017 r.

Wiersze oraz komplet wymaganych dokumentów należy przesłać do 17 marca 2017 pocztą elektroniczną pod adres: poezja@mimowszystko.org z dopiskiem „Konkurs poezji” lub pocztą tradycyjną: 

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” 
ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4 
30-198 Kraków 

Z dopiskiem „Konkurs Poezji” Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się pod adresem: www.mimowszystko.org.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies