KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

12 Maj , 2010

10 edycja konkursu fotograficznego Ekologia w Obiektywie""

Nagrody dla fotografów i internautów!
Głosowania na najlepsze zdjęcie tygodnia!
Twój głos wspiera wybrane organizacje pożytku publicznego w ramach projektu: Głosując na zdjęcie, głosujesz na zdrowie"
Dobra zabawa: E-kartki, ekologiczne animacje, fotopuzzle i popularne gry fotograficzne!
Nawigujemy po najciekawszych wydarzeniach eko i foto!

"Ekologia w Obiektywie 2010" to jubileuszowa, dziesiąta edycja, ogólnopolskiego konkursu fotograficznego firmy Bayer, której tematem jest "Bioróżnorodność". Konkurs kierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, zarówno profesjonalistów jak i amatorów.


W tym roku konkursowi towarzyszy hasło "Głosując na zdjęcie, głosujesz na zdrowie". Oznacza to, że każdy kto zagłosuje na wybrane zdjęcie może jednocześnie wesprzeć wskazaną organizację pożytku publicznego. Każdy głos internauty uruchomi symboliczną złotówkę, którą przekaże firma Bayer (maksymalna kwota wsparcia wynosi 50 tysięcy zł.).

W ramach prowadzonej akcji "Głosując na zdjęcie, głosujesz na zdrowie" firma Bayer podjęła współpracę z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego i działającą w zakresie onkologii Fundacją "Czas dla Życia". Obie organizacje pomagają chorym cierpiącym na choroby cywilizacyjne naszych czasów. Przekazane przez firmę Bayer środki wesprą statutowe działania tych organizacji, których celem jest poprawa jakości życia chorych i ich rodzin poprzez zwiększenie świadomości dotyczącej nowoczesnych form leczenia i rehabilitacji.

www.ekologiawobiektywie.pl.
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies