KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

02 Marzec , 2018

Zapraszamy na debatę o opiece medycznej nad pacjentami chorymi na SM do Rzeszowa

Zapraszamy do udziału w debacie organizowanej przez PTSR oraz Instytut Ochrony Zdrowia na temat leczenia stwardnienia rozsianego pt. „Kompleksowa opieka medyczna nad pacjentami chorymi na stwardnienie rozsiane ‒ najnowsze wytyczne postępowania”. Debata odbędzie się 6 marca w Sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Prof. S. Pigonia 8 w Rzeszowie.

Gośćmi debaty będą Pan Roberta Bugaj, Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, Pani Profesor Halina Bartosik-Psujek, Konsultant Wojewódzka w dziedzinie neurologii oraz Tomasz Połeć, Przewodniczący Rady Głównej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. 

Podczas debaty porozmawiamy na temat sytuacji pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane w województwie podkarpackim oraz w Polsce, o tym, jakie są obecnie możliwości leczenia tej choroby i jak wygląda relacja pacjenta z lekarzem w kontekście wyboru terapii. Ważnym jest, aby wypracować kompleksową strategię opieki terapeutycznej nad chorymi z SM, do czego zaproszeni zostali przedstawiciele urzędów zajmujących się zdrowiem na poziomie miasta oraz województwa. 
 

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies