KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

12 Wrzesień , 2009

SM Rock Fest 2009 - jak było

koncert W dniu 12 września 2009 r. na terenie Małego Dziedzińca UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 odbył się pierwszy organizowany przez Koło Młodych PTSR koncert charytatywny „SM Rock Fest 2009”. Podczas koncertu miała miejsce zbiórka publiczna, z której dochód zamierzamy przeznaczyć na wsparcie psychologiczne i prawne chorych na stwardnienie rozsiane. Z radością zawiadamiamy,  że podczas koncertowego wieczoru udało się nam zebrać 611,21 zł. Nie jest to oszałamiająca kwota ale jak na pierwszy raz przekroczenie bariery 500,00 zł jest dla nas wielkim sukcesem.

koncert

Nie zawiodły zespoły które wystąpiły tego wieczoru. Pierwszy z nich – Czarny Kapelusz – dał popisowy koncert serwując nam muzykę utrzymaną w rytmach bluesowo rockowych. Publiczność zebrana  na terenie Małego Dziedzińca UW z aplauzem przyjmowała kolejne utwory chłopaków dając dowód, iż z na taką muzykę jest w naszym społeczeństwie wciąż zapotrzebowanie.


Kolejny z zespołów – The Pillowers – zaprezentował nieco inną odmianę rocka – bardziej psychodeliczną, hardrockowo-metalową utrzymaną w klimacie takich zespołów jak Tool, Rage Against The Machine czy Coma. W pewnym momencie Panowie z The Pillowers zamienili instrumenty elektryczne na akustyczne i dali kilkunasto minutowy popis swoich umiejętności grając utwory w nowych akustycznych aranżacjach. Chwilami brzmieli jak Sepultura z płyty Roots – wielkie brawa!!


koncert Na koniec jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół Vincent pokazując nam, że profesjonalne granie wsparte na solidnych umiejętnościach każdego z muzyków jest możliwe nawet poza głównym nurtem muzycznego mainstreamu. Panowie zagrali ponad godzinny set wzbudzając euforię wśród zgromadzonej publiczności i potwierdzając swoja klasę finałowym dwukrotnym bisowaniem.
Na zakończenie pragniemy podziękować zespołom za niezapomniane występy oraz wszystkim osobom, które pomogły nam w organizacji i przeprowadzeniu koncertu – bez Was nie dane byłoby nam uczestniczyć w tych magicznych chwilach z 12 września 2009 r.

Koło Młodych PTSRPowrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies