KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

28 Luty , 2019
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursów fotograficznego i poetyckiego

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursów fotograficznego i poetyckiego

W ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „SyMfonia Serc”, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) ogłasza dziewiątą  edycję konkursów: poetyckiego i fotograficznego. Do udziału w konkursach zapraszamy osoby chore, niepełnosprawne, a także ich Rodziny i Przyjaciół. Hasło przewodnie konkursów, tradycyjnie już nawiązuje do hasła Światowego Dnia SM, w tym roku brzmi ono "Widzialność". Zachęcamy by podzielić się z nami swoją interpretacją tematu, ubraną  w formę wiersza lub zdjęcia.

Konkurs adresowany jest do nieprofesjonalistów. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie prac do 30 czerwca 2019 r.  Prace oceniać będzie jury konkursowe. Organizator przewidział wyróżnienia i nagrody. Warunki konkursów zostały zawarte w poszczególnych Regulaminach, które są do pobrania w na stronie internetowej www.ptsr.org.pl.

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, działające na rzecz osób chorych na SM w Polsce. Wszelkie pytania prosimy kierować do Magdaleny Konopki pod numery  tel. (22) 258 71 75, 535 533 238 lub adres mailowy: m.konopka@ptsr.org.pl.

 

Pliki do pobrania
Regulamin konkursu poetyckiegoPlik: doc, Rozmiar: 46.00 KB
Regulamin konkursu fotograficznegoPlik: doc, Rozmiar: 45.50 KB
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies