KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Oddział Pomorski

17 Czerwiec , 2019
"Szwecja w pigułce", 11-13.06.2019

"Szwecja w pigułce", 11-13.06.2019

Członkowie kół w Gdyni i Starogardzie Gdańskim wybrali się w niezapomniany rejs Stena Line do Karlskrony. Dużo wrażeń, wspaniałe humory, niebolesna dawka wiedzy o Szwecji i historii wikingów.... Kamienie runiczne, stare cmentarzyska, skandynawska architektura, prahistoria oraz współczesność i zwyczajna codzienność.... Szaleństwo dyskotekowe na promie, wygłodniałe brzuszki w kolejce do bufetu, trochę hazardu w postaci kupna losów i dużo, dużo pozytywnej energii. To wszystko sprawia, że długo jeszcze będą z nami przeżycia tych krótkich chwil.  A zmęczenie? Niewyspanie? Przecież znikną, jak tylko przyłożymy główkę do własnej podusi. 

Dziękujemy Miastu Gdynia - Gdyńskiemu Centrum Zdrowia za współfinansowanie naszych przedsięwzięć, dzięki którym możemy się integrować, wymieniać doświadczenia i zapominać o paskudnej chorobie! 
 

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies