KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

14 Wrzesień , 2019
XII Finał SyMfonii serc

XII Finał SyMfonii serc

8-go września na Krakowskim Przedmieściu wybrzmiała XII SyMfonia serc. Pogoda nam nie dopisała, ale na szczęście nie zdołała nam przeszkodzić. Tego dnia wyszliśmy do warszawiaków, by porozmawiać z nimi o stwardnieniu rozsianym. Na zachętę przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, np. pokazy Tanga Argentyńskiego czy tańca na wózkach, niemałą atrakcją była loteria fantowa, gdzie można było wygrać m.in. książki, gadżety, kosmetyki i zabawki a przy okazji wesprzeć działania PTSR, bo właśnie na ten cel jest przeznaczony dochód z loterii. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także symulatory SM, gdzie każdy mógł spróbować wcielić się w osobę chorą na SM. Przechodnie często odwiedzali też stoiska, w tym stoisko PSTR, na którym można było zasięgnąć informacji na temat SM i działalności Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Razem z wolontariuszami rozdaliśmy tego dnia mnóstwo materiałów informacyjnych i przeprowadziliśmy niezliczoną ilość rozmów, z każdym, kto zechciał zamienić z nami słowo. Na koniec tego intensywnego dnia zagrali dla nas: Droga na Ostrołękę, oraz Lonstar. Obydwa zespoły zgromadziły pod sceną liczną publiczność, która świetnie się z nami bawiła.

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim, którzy byli z nami  w niedzielę 8.09 na Krakowskim Przedmieściu podczas XII, bardzo deszczowej Symfonii serc. Jesteście nieustraszeni i niezastąpieni! Gdyby nie Wy, nic by się nie odbyło. Dziękujemy!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies