KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Styczeń , 2020
Debata "Zobaczyć niewidocznych - zatrzymać progresję w SM" w Radomiu

Debata "Zobaczyć niewidocznych - zatrzymać progresję w SM" w Radomiu

W dniu 11 stycznia 2020 r w Radomiu odbyła się debata edukacyjna dla pacjentów pod tytułem "Zobaczyć niewidocznych - zatrzymać progresję w SM" W debacie uczestniczyły osoby chore na stwardnienie rozsiane.  

Prelegentem debaty był dr n. med. neurolog Krzysztof Nadgrodkiewicz. Spotkanie rozpoczął przewodniczący PTSR Tomasz Połeć, wyjaśnił czym zajmuje się Rada Główna PTSR. Następnie głos zabrał doktor Nadrodkiewicz, który poruszył tematy  dotyczące przebiegu choroby z SM, nowe leki i kierunki w leczeniu zmieniające przebieg choroby, system refundacji leków itp. Po prelekcji pana doktora, wywiązała się dyskusja, uczestnicy zadawali wiele pytań.

Debata uzyskała pozytywną ocenę od uczestników, z ogromna prośbą o organizację kolejnych debat poruszające problemy osób chorych na SM.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies