KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

27 Maj , 2011
Jak żyć ze stwardnieniem rozsianym? - Obchody Światowego Dnia SM w Lublinie

<b>W 2011 r. już po raz trzeci na całym świecie obchodzony był Światowy Dzień SM. Z tej okazji w Lublinie w piątek, 27 maja odbyła się otwarta debata pod hasłem "SM w Lublinie i regionie lubelskim - sytuacja obecna i dalsze perspektywy".</b><br>
Celem Światowego Dnia SM jest podniesienie społecznej świadomości problematyki związanej ze stwardnieniem rozsianym, walka o poprawę sytuacji pacjentów z SM oraz integracja środowiska chorych i ich rodzin. Tematem przewodnim tegorocznych obchodów jest sytuacja osób ze stwardnieniem rozsianym na rynku pracy.

Czytaj więcej
20 Maj , 2011
Sprawozdanie ze spotkania z dr Woyciechowską w Poznaniu

Korzystając z wizyty w Polsce dr Joanny Woyciechowskiej z USA
8 maja 2011 - PTSR O.Wlkp. zorganizował otwarte spotkanie dla wszystkich zainteresowanych stwardnieniem rozsianym.
Spotkanie miało charakter konferencji z dr Joanną Wojciechowską p.t.
&quot;SM na świecie - najnowsze badania
naukowe, leczenie i rehabilitacja oraz terapie naturalne&quot;

Czytaj więcej
18 Maj , 2011
SzczytnyCel.pl: "Zmieniamy się na lepsze!"

W serwisie SzczytnyCel.pl rozpoczęła się właśnie akcja promocyjna „Zmieniam się na lepsze”, połączona z konkursem. Za każdą zarejestrowaną osobę serwis może zapłacić nam złotówkę. Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie – im więcej osób się zapisze, tym więcej pieniędzy możemy otrzymać! Dla Was jest to chwila spędzona na rejestracji, a dla nas nieoceniona pomoc.

Czytaj więcej
18 Maj , 2011
22 maja zapraszamy do Krakowa

22 maja 2011 r. godz. 17.00<br/>
w Sali Widowiskowej Nowohuckiego Centrum Kultury,<br/>
Aleja Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków - Nowa Huta<br/>
odbędzie się Koncert Charytatywny na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane w ramach Ogólnopolskiej Akcji &quot;Kapele Serc&quot;.

Czytaj więcej
11 Maj , 2011
Zakończenie XIII edycji akcji Podaj serce""

W dniu 9 maja w Teatrze Polskim miało miejsce zakończenie XIII edycji wspaniałej akcji charytatywnej pod hasłem „Podaj Serce”, której celem jest pomoc ludziom chorującym na stwardnienie rozsiane (SM). Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies