KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

19 Listopad , 2012
XX Jubileuszowy Nadzwyczajny Koncert Charytatywny „Z talentem od serca”

odbył się 17 listopada 2012 roku w Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie i zgromadził pełną widownię.
Na rzecz ludzi chorych na stwardnienie rozsiane, po raz dwudziesty koncertowali uczniowie-laureaci wielu konkursów krajowych i zagranicznych oraz orkiestra symfoniczna Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie przy ul. Krasińskiego 1. Dyrygował światowej sławy dyrygent Maciej Niesiołowski.
Prowadził koncert Paweł Bukrewicz.

Czytaj więcej
06 Listopad , 2012
FabrykART zainauguruje swoją działalność premierą spektaklu „Kobiety”

Teatr fabrykART a jednak się kręci, jest nowym produktem sztuki, którego aktorami są ludzie z żelaza w butach z kauczuku. <br>
Jest to pierwszy teatr gdzie aktorami są chorzy na stwardnienie rozsiane, ale nie tylko. Pomysłodawczynią i założycielką jest Anna Szczepaniak, chora prawie 20 lat.

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies