KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

23 Luty , 2012
Ruszyła VIII edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty

Ruszyła VIII edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, ogólnopolskiego festiwalu dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie. Najlepsi z nich zaśpiewają w czerwcu na krakowskim Rynku w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki, m.in.: Ani Wyszkoni, zespołu Pectus i Artura Rojka, wokalisty grupy Myslowitz!

Czytaj więcej
14 Luty , 2012
Charytatywny koncert Warszawianki

PTSR z przyjemnością informuje o charytatywnym koncercie galowym Zespołu Pieśni i Tańca UW „Warszawianka” wieńczącym XIV edycję akcji „Podaj Serce” na rzecz chorych na Stwardnienie Rozsiane. Koncert odbędzie się <b>26 kwietnia 2012 roku o godz. 18.00</b> w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Koncert poprowadzi znany i lubiany prezenter Tomasz Kammel. W koncercie gościnnie weźmie udział Grupa Tańca Nowoczesnego SWAY. Bilety są do nabycia on-line na stronie eBilet.pl , sieci salonów Empik innych punktach sprzedaży. Dokładna informacja na stronie <a href="http://www.ebilet.pl/">www.ebilet.pl</a>.

Czytaj więcej
07 Luty , 2012
ŚWIATOWY DZIEŃ SM 2012

Znamy już datę i motto Światowego Dnia SM 2012. Będzie on częścią 3-letniej kampanii MSIF (Międzynarodowej Federacji Stwardnienia Rozsianego). Slogan całej kampanii to „1000 Twarzy SM” (1000 Faces of MS), stawia on w centrum pacjenta – osobę z SM.

Czytaj więcej