KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

25 Październik , 2013
PTSR na festiwalu filmów amerykańskich we Wrocławiu

W środę 23. października w ramach Festiwalu Filmów Amerykańskich we Wrocławiu odbył się wyjątkowy pokaz filmu dokumentalnego Na własnych nogach (When I Walk). Autorem i głównym bohaterem filmu jest Jason DaSilva, utalentowany i nagradzany reżyser, który w wieku 25 lat zachorował na stwardnienie rozsiane. Wcześniej film był pokazywany na najważniejszych festiwalach na świecie, między innymi na festiwalu Sundance i w Toronto. Dzięki pomocy ze strony Stowarzyszenia Nowe Horyzonty i firmy Gutek Film mogli go zobaczyć także polscy widzowie.

Czytaj więcej
17 Październik , 2013
SMexpress 06

W załączniku SMexpress 06

Czytaj więcej
15 Październik , 2013
Kampania „SM-Walcz o siebie” nagrodzone prestiżową nagrodą marketingową – Brązowym Effie!

Podczas Gali w Teatrze Wielkim nagrodę odebrała Malina Wieczorek - autorka kampanii (Agencja Telescope) oraz przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, Fundacji Urszuli Jaworskiej oraz Fundacji Neuropozytywni - partnerzy kampanii.

Czytaj więcej
15 Październik , 2013
Dziękujemy wszystkim uczestnikom gali w Zamku Królewskim!

13. października w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie SyMfonii serc. Osobom szczególnie zaangażowanym w działania podnoszące świadomość społeczną wręczono honorowe odznaczenia PTSR Ambasador SM. Złożono także podziękowania Serca Serc osobom i instytucjom, dzięki którym kampania SyMfonia serc odbywa się.

Czytaj więcej
14 Październik , 2013
SYMFONIA SERC organizowana przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział w Radomiu

W ramach ogólnopolskiej akcji ,,Symfonia Serc’’ w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu w dniu 20 września 2013 roku odbył się koncert charytatywny pod patronatem Wojewody Mazowieckiego – Jacka Kozłowskiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Prezydenta Miasta Radomia Andrzeja Kosztowniaka oraz biskupa Diecezji Radomskiej JE Henryka Tomasika.

Czytaj więcej