KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

25 Październik , 2013
PTSR na festiwalu filmów amerykańskich we Wrocławiu

W środę 23. października w ramach Festiwalu Filmów Amerykańskich we Wrocławiu odbył się wyjątkowy pokaz filmu dokumentalnego Na własnych nogach (When I Walk). Autorem i głównym bohaterem filmu jest Jason DaSilva, utalentowany i nagradzany reżyser, który w wieku 25 lat zachorował na stwardnienie rozsiane. Wcześniej film był pokazywany na najważniejszych festiwalach na świecie, między innymi na festiwalu Sundance i w Toronto. Dzięki pomocy ze strony Stowarzyszenia Nowe Horyzonty i firmy Gutek Film mogli go zobaczyć także polscy widzowie.

Czytaj więcej
17 Październik , 2013
SMexpress 06

W załączniku SMexpress 06

Czytaj więcej
15 Październik , 2013
Kampania „SM-Walcz o siebie” nagrodzone prestiżową nagrodą marketingową – Brązowym Effie!

Podczas Gali w Teatrze Wielkim nagrodę odebrała Malina Wieczorek - autorka kampanii (Agencja Telescope) oraz przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, Fundacji Urszuli Jaworskiej oraz Fundacji Neuropozytywni - partnerzy kampanii.

Czytaj więcej
15 Październik , 2013
Dziękujemy wszystkim uczestnikom gali w Zamku Królewskim!

13. października w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie SyMfonii serc. Osobom szczególnie zaangażowanym w działania podnoszące świadomość społeczną wręczono honorowe odznaczenia PTSR Ambasador SM. Złożono także podziękowania Serca Serc osobom i instytucjom, dzięki którym kampania SyMfonia serc odbywa się.

Czytaj więcej
14 Październik , 2013
SYMFONIA SERC organizowana przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział w Radomiu

W ramach ogólnopolskiej akcji ,,Symfonia Serc’’ w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu w dniu 20 września 2013 roku odbył się koncert charytatywny pod patronatem Wojewody Mazowieckiego – Jacka Kozłowskiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Prezydenta Miasta Radomia Andrzeja Kosztowniaka oraz biskupa Diecezji Radomskiej JE Henryka Tomasika.

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies