KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

30 Maj , 2017
Patronaty medialne nad obchodami Światowego Dnia SM

Miło nam poinformować, że Światowy Dzień SM został objęty patronatem medialnych: MedExpress, poradnikzdrowia.pl, niepelnosprawni.pl, Fundacja Integracja i Express Wieczorny. Dziękujemy bardzo za wsparcie.

Czytaj więcej
30 Maj , 2017
Światowy Dzień chorego na SM w Radomiu

W ramach ogólnopolskich obchodów Światowego Dnia chorego na SM w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu w dniu 22 maja 2017 roku, odbył się spektakl pt. Działka w wykonaniu Marzanny Graff i Aleksandra Mikołajczaka.

Licznie przybyli chorzy z oddziału radomskiego wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele władz samorządowych Radomia, aptekarze, pielęgniarki, lekarze.

Każdy z przybywających na spektakl otrzymał pomarańczową wstążeczkę z informacją, że należy ją zatrzymać i przypiąć w dniu 31 maja wyrażając w ten sposób swoją solidarność z chorymi na SM.

Czytaj więcej
29 Maj , 2017
Oddział w Sieradzu

PTSR Oddział w Sieradzu
98-200 Sieradz
ul. Nenckiego 2

Tel. 43 827-84-10
http:// www.ptsrsieradz.nasze.pl

Czytaj więcej
25 Maj , 2017
Oddział gnieźnieński PTSR

POLSKIE TOWARZYSTWO STWARDNIENIA ROZSIANEGO
ODDZIAŁ GNIEŹNIEŃSKI
os. Orła Białego 20 62-200 Gniezno
korespondencja: ul. Wojska Polskiego 1, 62-300 Września

Czytaj więcej
23 Maj , 2017
Koło Gdynia na Kaszubach (20.05.2017)

Jak zwykle dopisały nam pogoda i dobre humory. Bawiliśmy się jak dzieci w Parku miniatur i Parku gigantów w Stryszej Budzie. Zjedliśmy pyszny obiad w karczmie "Krzewi róg" w Garczu, a po spacerku nad jeziorem w Chmielnie pochłonęliśmy sporą ilość ciasta w pobliskiej kawiarni. Zapomnieliśmy o chorobie. Tę sobotę mogliśmy tak pięknie spędzić dzięki wsparciu finansowemu Gminy Gdynia, która od lat dofinansowuje nasze działania. Dziękujemy!

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies