KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

30 Październik , 2018
Ostatnie pożegnanie dr n. med. Tadeusza Macieja Kassura

W dniu dzisiajszym na warszawski Powązkach odbył się pogrzeb dr n. med. Tadeusza Macieja Kassura. Informację o jego śmierci w dniu 24 października br. przyjęliśmy z głębokim żalem. Pan Dr Kassur był człowiekiem wybitnym, uczestnikiem Powstania Warszawskiego, w tym "Akcji Burza".

Czytaj więcej
29 Październik , 2018
Wycieczka w Bieszczady

Wycieczka w Bieszczady Nadbużańskiego Oddziału PTSR z Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej
28 Październik , 2018
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24.10.2018 r. zmarł dr Tadeusz Maciej Kassur.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24.10.2018 r. zmarł dr Tadeusz Maciej Kassur wieloletni przyjaciel Oddziału Warszawskiego PTSR. Prywatnie mąż współzałożycielki naszego Towarzystwa p. dr Marii Kassur. Jego pomoc i wsparcie chorej na SM żony była bezcenna. W 2018 r. Pan dr Maciej Kassur był nominowany do międzynarodowej nagrody Evelyn Nicholson – Międzynarodowy Opiekun Osoby Niepełnosprawnej.
Składamy szczere wyrazy współczucia p. dr Marii Kassur i bliskim p. Tadeusza Macieja Kassur.

Czytaj więcej
26 Październik , 2018
Petycja ws. poprawy sytuacji Pacjentów z SM w Polsce

Zachęcamy by podpisać się pod petycją  do Premiera, Ministra Zdrowia i Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej ws. poprawy sytuacji Pacjentów z SM w Polsce.

Czytaj więcej
21 Październik , 2018
Akcja Zmobilizowani SM rusza już 22 października!

Akcja Zmobilizowani SM rusza już w poniedziałek 22 października! Nasz autobus zawita najpierw do Gdyni, później odwiedzi Warszawę, Łódź, Lublin i Katowice.
Nie będzie to jednak zwykły autobus a kawiarnia, w której będziecie mogli nie tylko napić się kawy i zjeść coś słodkiego, ale także spojrzeć na świat z perspektywy osoby chorej. Może podłoga zacznie sie chwiać? A może Menu stanie się nieczytelne? Sprawdźcie sami!
Zapraszamy!

Czytaj więcej