KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Listopad , 2018
Zapraszamy do udziału w badaniu!

Bylibyśmy wdzięczni, gdyby zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z chorobą. Celem badania jest opisanie historii osób chorych na SM, jak również próba stworzenia ścieżki leczenia.

Czytaj więcej
28 Listopad , 2018
Bal andrzejkowy w Gdyni

W Gdyni już po balu andrzejkowym! Tym razem pod hasłem "Najbardziej zwariowany pomysł na ozdobę głowy/szyi/ręki". Były konkursy, wróżby, zabawy, no i oczywiście mnóstwo dobrej energii.

Czytaj więcej
27 Listopad , 2018
Reportaż z konferencji w Falentach

17 listopada w Instytucie Rehabilitacji Św. Hildegardy w Falentach odbyła się konferencja naukowa zatytułowana „Rehabilitacja i leczenie SM”

Czytaj więcej
20 Listopad , 2018
Reportaż z akcji Zmobilizowani SM Cafe

Zapraszamy na reportaż z niedawno zakończonej ogólnopolskiej akcji Zmobilizowani SM Cafe, która miała na celu przybliżenie społeczeństwu problemów z którymi na co dzień borykają się chorzy na SM.

Czytaj więcej
19 Listopad , 2018
Konferencja Rehabilitacja i Leczenie SM za nami.

W dniach 17.11- 18.11.2018 spotkaliśmy się w Instytucie Rehabilitacji im. Św. Hildegardy w Falentach na konferencji „ Rehabilitacja i Leczenie SM”. Zaprosiliśmy oddziały PTSR z całej Polski, oraz wielu znakomitych ekspertów. Wszystko po to, by rozmawiać o leczeniu i rehabilitacji, ale także o działalności PTSR, bieżącej sytuacji w oddziałach, oraz planach na najbliższą przyszłość.

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies