KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

25 Kwiecień , 2018
Warszawianka tańczy 20 lat na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane

W dniu 24 kwietnia 2018 odbył się uroczysty, jubileuszowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”.

Czytaj więcej
23 Kwiecień , 2018
Kongres Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy na relację z Kongresu Organizacji Pozarządowych, który odbył się w Białej Podlaskiej. Miło nam poinformować, że przewodnicząca Oddziału Nadbużańskiego PTSR Grażyna Sikora została wyróżniona za pracę na rzecz chorych na SM.

Czytaj więcej
22 Kwiecień , 2018
Warsztaty psychologiczne.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego informuje, że rozpoczyna cykl psychologicznych warsztatów. Warsztaty mają na celu wspomaganie pozytywnego samopoczucia osób chorych na stwardnienie rozsiane, motywowanie ich do działań i pomoc w rozwiazywaniu problemów napotykanych w codziennym życiu.

Czytaj więcej
22 Kwiecień , 2018
Ogłoszenie dla członków PTSR koło Wejherowo - BOWLING.

Zapraszamy serdecznie na zawody w kręgle, które odbędą się 19 maja 2018 r. w Gniewinie w godzinach od 11-13. W ramach imprezy zorganizowane zostaną drużynowe zawody bowlingowe.

Czytaj więcej
22 Kwiecień , 2018
Wyjazd integracyjny Koła Gdynia (20-22.04.2018, Zblewo, Dworek Tucholski)

Dzięki dotacji Gdyńskiego Centrum Zdrowia wyjechaliśmy na 3 dni do "Dworku Tucholskiego" w Zblewie. Dworek usytuowany w przepięknej scenerii przyrody sprzyjał wypoczynkowi, integracji, wyciszeniu, budowaniu pozytywnych relacji w grupie.

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies