KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Założenie subkonta w PLRiW "Mam Szansę"

Założenie subkonta w Programie Leczenia, Rehabilitacji i Wsparcia "Mam Szansę" jest bardzo proste! Wystarczy pobrać z naszej strony internetowej komplet dokumentów, dokładnie się z nimi zapoznać a potem odesłać na nasz adres: ul. Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa pocztą tradycyjną. Ważne, aby pobrać i odesłać komplet dokumentów: wskazówki dotyczące leczenia i rehabilitacji SM, porozumienie w sprawie przystąpienia do Programu Leczenia, Rehabilitacji i Wsparcia SM (w 2 egzemplarzach), wniosek o przystąpienie do Programu Leczenia i Rehabilitacji SM, oświadczenie w sprawie przystąpienia do PLRiW.

Do wypełnionych dokumentów należy również dołączyć: 

  • Kserokopię/oryginał dokumentu potwierdzającego diagnozę SM (np. zaświadczenie, opinia lekarza, karta wypisu ze szpitala itp.)

W przeciągu ok. 2 tygodni przesyłamy potwierdzenie przystąpienia do Programu PLRiW "Mam Szansę". W razie braku kontaktu prosimy o telefon (22 119 36 88) - może się zdarzyć, że dokumenty do nas nie dotarły lub że nie zdążyliśmy jeszcze dopełnić formalności.

Aby zrezygnować z prowadzenia subkonta w PTSR, należy wydrukować i wypełnić "Rozwiązanie porozumienia" i odesłać na nasz adres pocztowy:
"Mam Szansę"
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
ul. Nowolipki 2a
00-160 Warszawa 

Pliki do pobrania
Wniosek o przystąpienie do PLRiWPlik: pdf, Rozmiar: 434.68 KB
Rozwiązanie porozumienia PLRiWPlik: pdf, Rozmiar: 169.09 KB
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies