KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Oddział Kaszubski z siedzibą w Luzinie

27 Kwiecień , 2021
Zapraszamy na IX Abilimpiadę SM

Zapraszamy na IX Abilimpiadę SM

Zapraszamy na IX Abilimpiadę SM

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Abilimpiadzie SM, która odbędzie się w dniach 11 - 13 czerwca 2021 w Ośrodku Rehabilitacyjnym POLANIKA w Kompleksie Świętokrzyska Polana, ul. Laskowa 95, 26-050 Zagnańsk Chrusty k/Kielc.

Jak co roku czeka na Państwa wiele ciekawych konkurencji: decoupage, robótki na drutach/szydełkowanie, sudoku, warcaby, fotografia, konkurencja „Open”, w tej konkurencji każdy  z uczestników może dokonać pracę dowolną techniką i nie może to być praca kwalifikująca się do którejkolwiek z pozostałych konkurencji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Uczestnicy mogą wziąć udział maksymalnie w 3 konkurencjach. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem i opisem dyscyplin zamieszczonych w załączniku.

Liczymy na Państwa obecność. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów podróży.

Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie i dostarczenie przez osoby zainteresowane  karty zgłoszeniowej drogą pocztową, e-mailową lub osobiście - do najbliższego Oddziału PTSR. Do karty należy również załączyć aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, bądź aktualne orzeczenie równoważne (orzeczenie lekarza orzecznika ZUS).

Druki kart uczestnika dostępne są  w załączeniu. Zapraszamy również do zapoznania się z Regulaminem Abilimpiady SM 2021. 

Ważne: w uzasadnionych przypadkach zawodnicy mogą przyjechać z opiekunem.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 maja. Wszelkie pytania prosimy kierować do: Marta Szymańska: m.szymanska@ptsr.org.pl, telefon: 535 535 175

Projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Pliki do pobrania
Karta zgłoszeniowaPlik: docx, Rozmiar: File not found!
Opis dyscyplinPlik: pdf, Rozmiar: File not found!
HarmonogramPlik: pdf, Rozmiar: File not found!
RegulaminPlik: pdf, Rozmiar: File not found!
Powrót