KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Czerwiec , 2017
Przedłużamy termin nadsyłania prac w konkursie Moje Życie z SM

W związku z dużym zainteresowaniem konkursami poetyckim i fotograficznym "Moje życie z SM" postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania prac do 10-go lipca 2017. Czekamy na Państwa interpretacje tematu!
Szczegóły dotyczące konkursów i regulaminy znajdą Państwo w załączeniu.

Czytaj więcej
29 Czerwiec , 2017
Druga edycja rajdu rowerowego Jazda z SM już wkrótce!

Jazda na rowerze to jeden z bezpieczniejszych sportów, który dzięki wielu rodzajom rowerów, może uprawiać prawie każdy z nas. Dlatego zapraszamy Was na drugą edycję radu rowerowego dla osób chorych na stwardnienia rozsiane i ich przyjaciół – Jazda z SM.

Czytaj więcej
29 Czerwiec , 2017
O sytuacji chorych na Dolnym Śląsku

Przewodnicząca dolnośląskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Jolanta Łopyta mówi o sytuacji w dostępie do leczenia chorych na SM na Dolnym Śląsku.

Czytaj więcej
27 Czerwiec , 2017
Chorzy na SM na pokładzie jachtu Empatia

Sport to znakomita forma rehabilitacji dla osób chorych na stwardnienie rozsiane. Dla jednych najlepszy jest rower, dla innych joga czy bieganie. Grupa chorych na SM pokazała, że również żeglowanie jest w zasięgu naszych rąk!

Czytaj więcej
26 Czerwiec , 2017
Dolnośląskie na ostatnim miejscu w leczeniu SM, dlaczego?

Próba odpowiedzi na pytanie "dlaczego województwo dolnośląskie zajmuje ostatnie miejsce w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane?". Rozmowa odbyła się po debacie "Kompleksowa opieka medyczna nad pacjentami chorymi na stwardnienie rozsiane - plan dla województwa dolnośląskiego” - Wrocław, 20 czerwca 2017.
Udział wzięli min. Zbigniew Hałat, z-ca dyrektora ds. medycznych Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, dr hab. n. med. Maria Ejma i dr hab. n. med. Anna Pokryszko-Dragan.

Czytaj więcej