KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

27 Luty , 2019
O terapiach indukcyjnych i deeskalacyjnych

Zapraszamy na rozmowę o terapiach indukcyjnych i deeskalacyjnych.

Czytaj więcej
18 Luty , 2019
Reaktywacja Koła Rumia

26 stycznia br., zostało reaktywowane terenowe koło PTSR - koło Rumia. Przewodniczącą została Angelika Boniuszko.

Czytaj więcej
15 Luty , 2019
Płatne badanie ścieżki pacjenta SM

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego wspomaga realizację badania ścieżki pacjenta z SM.
Obecnie poszukujemy pacjentów z rzutowo-remisyjną postacią SM i doświadczeniami leczenia w ramach programów lekowych NFZ, jak również osób z udokumentowaną pierwotnie postępującą postacią SM. Osoby chorujące powyżej 10 lat.

Czytaj więcej
15 Luty , 2019
15 lutego dyżur pracownika socjalnego odwołany

Szanowni Państwo

W 15.02.2019 dyżur pracownika socjalnego nie odbędzie się. Wszystkie sprawy do pracownika mogą być kierowane na adres email pracownik.socjalny@poczta.onet.pl albo na maila Centrum Informacyjnego cism@ptsr.org.pl .

Mogą też Państwo wysyłać zapytania mailowe i prośbę o kontakt pracownika socjalnego podczas kolejnego dyżuru w przyszłym tygodniu – proszę w wiadomości podać swój kontakt telefoniczny.

Zespół CISM

Czytaj więcej
13 Luty , 2019
Ogólnopolski Dzień Opiekuna

Z okazji pierwszego Ogólnopolskiego Dnia Opiekuna (ustanowionego 11.02.2019 r.) chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia siły i wytrwałości wszystkim Państwu - cichym bohaterom dnia codziennego osób z SM.

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies