KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

30 Czerwiec , 2021
Projekt badawczy "SM Projekt" - umiejętności rytmiczne a objawy SM

Zapraszamy do udziału w projekcie badawczym prowadzonym w ramach Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Projekt dotyczy związku między rytmiką a objawami SM.

Czytaj więcej
28 Czerwiec, 2021
O znaczeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Stwardnienia Rozsianego - wywiad z posłanką Anną Kwiecień
O znaczeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Stwardnienia Rozsianego - wywiad z posłanką Anną Kwiecień

O znaczeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Stwardnienia Rozsianego rozmawiamy z jego Przewodniczącą - posłanką Anną Kwiecień.

Czytaj więcej
25 Czerwiec , 2021
Rekomendacje Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji dot. leków na SM

14 czerwca odbyła się Rada Przejrzystości AOTMiT, w trakcie której rozpatrywano wnioski dotyczące objęcia refundacją okrelizumabu i ozanimodu w ramach I linii leczenia.

Czytaj więcej
24 Czerwiec , 2021
Ostatnia szansa na udział w konkursie fotograficznym i poetyckim PTSR!

To już dosłownie ostatni dzwonek na przesłanie nam swoich prac w ramach konkursu fotograficznego i poetyckiego organizowanego w ramach akcji SyMfonia serc!

Czytaj więcej
18 Czerwiec , 2021
Różnice między NMOSD a SM

NMOSD, nazywane historycznie chorobą Devica i uznawane za wariant SM, to odrębna jednostka chorobowa. Czym różnią się oba schorzenia?

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies