KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

07 Październik , 2021
Jak rozmawiać, jak reagować? - czyli o komunikacji i relacjach, gdy w życiu pojawia się SM

Jak rozmawiać, jak reagować? - czyli o komunikacji i relacjach, gdy w życiu pojawia się SM

Dlaczego tak trudno jest mówić o chorobie? Jak rozmawiać z lekarzem o chorobie? Mówić, czy nie mówić o chorobie pracodawcy – czy istnieje idealne rozwiązanie? Co powiedzieć, kiedy ktoś zaczyna płakać po usłyszeniu informacji o twojej chorobie?

Te i wiele innych kwestii omawianych jest w drugim odcinku serii podcastów „Zapytaj o SM”, pt. "Jak rozmawiać, jak reagować? - czyli o komunikacji i relacjach, gdy w życiu pojawia się SM" Gościem odcinka jest Nishka - Natalia Tur, która z wykształcenia jest socjolożką, a z zamiłowania blogerką i youtuberką. Prowadzi bloga www.nishka.pl oraz kanał na YouTube Natalia Nishka Tur, na których dzieli się ciekawostkami związanymi z psychologią społeczną i komunikacją.

Podcast można odsłuchać:

Rozmowę prowadzi Joanna Dronka-Skrzypczak, osoba chorująca na SM, edukatorka zdrowia i psychoedukatorka w zakresie psychosomatyki oraz autorka kanału na YouTube „O, choroba”.

Podcast jest częścią kampanii edukacyjnej „Zapytaj o SM”, której celem jest budowanie świadomości na temat stwardnienia rozsianego oraz zachęcenie pacjentów do inicjowania partnerskiej komunikacji z lekarzem na temat swojej choroby. Po więcej informacji zapraszamy na stronę kampanii www.zapytajosm.pl.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies