KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

17 Maj , 2023
Wsparcie dla XI Abilimpiady SM

Wsparcie dla XI Abilimpiady SM

Od kilkunastu lat, jednym z większych projektów realizowanych przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego jest Abilimpiada SM. To olimpiada umiejętności, której celem jest aktywizacja, integracja społeczna i wzrost aktywności osób z niepełnosprawnościami chorujących na SM.

Tegoroczna, XI już Abilimpiada SM odbędzie się w Wągrowcu w woj. wielkopolskim. Na uczestników wydarzenia czeka wiele ciekawych konkurencji, które pozwolą spędzić im czas w miłej atmosferze, a także będą stymulować układ nerwowy.

Z przyjemnością informujemy, że i w tym roku realizacja XI Abilimpiady SM możliwa będzie dzięki PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Ale to nie koniec miłych wieści! W tym roku Patronatu Honorowego dla wydarzenia udzielił nam Wojewoda Wielkopolski, a patronatu medialnego – Głos Wielkopolski. Jesteśmy pewni, że takie wsparcie umożliwi informacji o naszym wydarzeniu na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, pomoże podnosić świadomość o chorobie i obalać mity związane z SM i niepełnosprawnością.
Współfinansowanie projektu:                            Patronat Honorowy                                Patronat medialny
                                       

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies