KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

24 Czerwiec , 2014

Dania 19-22.06.2014

Po raz trzeci w historii naszego oddziału, a konkretnie Koła Gdynia,  odwiedziliśmy Skandynawię. Tym razem wybraliśmy się na krótką wycieczkę do Danii z firmą Polferries.

Rejs promem przebiegł prawie niezauważalnie, zbyt zajęci  byliśmy tańcami na pokładzie dyskotekowym.  Po opuszczeniu promu mieliśmy okazję pospacerować po uliczkach Ystat i  Malmo, a następnie pokonać autokarem 16-kilometrowy most łączący Szwecję z Danią. Niezapomniane przeżycia! Kopenhaga urzekła nas tak bardzo, że pomimo zmęczenia  jeszcze tego samego dnia udaliśmy się na nocną eskapadę  po mieście.  Nikt nie narzekał na brak snu i wypoczynku. Zapomnieliśmy o chorobie.

Niesamowite wrażenia wywarła na nas wyspa Mon ze swoim uroczym kredowym wybrzeżem klifowym. Warto było pokonać 400 schodów, żeby  zobaczyć ten cud natury!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies