KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

17 Czerwiec , 2016

Kolejne spotkanie... z władzami miasta

Długo oczekiwane spotkanie z władzami dzielnicy Warszawa Śródmieście miało miejsce 16 czerwca. W spotkaniu uczestniczyły Panie: Anna Sobolewska-  Zastępca Burmistrza  i Scholastyka Śniegowska – Dyrektor ds. Merytorycznych Biura PTSR.

Spotkanie dotyczyło zacieśnienia współpracy pomiędzy PTSR i Urzędem.

W bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze omówione zostały sprawy związane z kampanią „SyMfonia serc” i akcją na Krakowskim Przedmieściu.

Władze dzielnicy zostały zaproszone na wszystkie akcje odbywające się w ramach kampanii. Pani Burmistrz  zaoferowała pomoc w użyczeniu miejsca w Ogrodzie Saskim na realizację działania „Tango Integracja”, które zaplanowane zostało na pierwszą niedzielę września.

Wyraziła także zainteresowanie akcją na Krakowskim Przedmieściu odbywającą się 18 września br. i obiecała osobiście odwiedzić nas w tym dniu.

Generalnie, akcje o charakterze społecznym, edukacyjnym i kulturalnym – są mile widziane przez władze dzielnicy.

Poruszona została także sprawa ewentualnego wynajęcia drugiej części pomieszczeń, w których mieści się biuro PTSR i bezkolizyjnego korzystania z nich przez podmiot wynajmujący. Prawdopodobnie, naszymi sąsiadami będą pracownicy Urzędu Miasta St. Warszawy.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies