KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

22 Październik , 2009
RAZEM MOŻEMY DUŻO - relacja z Olsztyna

<p>W dniu 22 października 2009 r. odbyło się w Olsztynie pierwsze spotkanie z cyklu <strong>&bdquo;Razem możemy Dużo&rdquo;. </strong><br /><br />Spotkanie zostało zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego oraz Warmińsko-Mazurski Sejmik Os&oacute;b Niepełnosprawnych.</p>

Czytaj więcej
13 Październik , 2009
IV Bieszczadzki Dzień Osób Niepełnosprawnych

Już czwarty raz w Ustrzykach Dolnych odbył się Bieszczadzki Dzień Os&amp;oacute;b Niepełnosprawnych. Jak co roku odbywały się w Lutowiskach i Czarnej wystawy prac wychowank&amp;oacute;w poszczeg&amp;oacute;lnych instytucji zajmujących się osobami niepełno-sprawnymi w powiecie bieszczadzkim a finał miał miejsce tradycyjnie w Ustrzyckim Domu Kultury. Pierwszy raz w gronie organizator&amp;oacute;w tej imprezy uczestniczył Oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Ustrzykach Dolnych, pierwszy raz też publicznie na scenie wystąpił ustrzycki Klub Capoeira.

Czytaj więcej
01 Październik , 2009
SyMfonia serc w Radomiu - dobra praktyka

W ramach og&oacute;lnopolskiej akcji &quot;SyMfonia serc&quot; odbyły się w Radomiu: nadzwyczajne posiedzenie Rady Miasta, posiedzenie Rady Gł&oacute;wnej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz koncert charytatywny prowadzony przez Tomasza Kammela z udziałem Zbigniewa Wodeckiego oraz Zesp&oacute;ł Akordeonist&oacute;w pod dyrekcją Andrzeja Humskiego ze Szkoły Muzycznej W Radomiu.Doch&oacute;d z koncertu wyni&oacute;sł 23 475 zł, pieniądze te pozwolą między innymi na przeprowadzenie rehabilitacji domowej u 30 pacjent&oacute;w leżących.

Czytaj więcej