KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

22 Grudzień , 2010
Ukazała się książka Beaty Peszko Powrót do życia""

Autorka o książce napisała:<br> „Powrót do życia, czyli o stwardnieniu rozsianym i chorobach nowotworowych inaczej” powstała na podstawie doświadczeń i przemyśleń, które zbierałam od chwili wystąpienia u mnie pierwszych objawów stwardnienia rozsianego, otrzymania wiążącej diagnozy, aż do dziś, a więc roku 2010. Zawarłam w niej i krótko omówiłam stosowane przeze mnie techniki metody Silvy, terapię witaminową, dietę i mieszanki ziołowe. Jestem pewna, że wszystko to pomogło mi w utrzymaniu stanu zdrowia na stabilnym poziomie i umożliwiły normalne funkcjonowanie, zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. Opisałam też dietę zalecaną dla osób dotkniętych chorobą nowotworową, a ponadto mieszanki ziołowe i techniki metody Silvy.
Moim pragnieniem jest przekazanie chorym na SM i choroby nowotworowe wiary i nadziei na wyzdrowienie.

Czytaj więcej
17 Grudzień , 2010
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego nawiązało współpracę z Fundacją Watch Health Care (WHC).

Fundacja Watch Health Care (WHC) została założona w roku 2010. Inspiracją dla jej powstania była narastająca dysproporcja pomiędzy zawartością koszyka świadczeń i wielkością środków finansowych ze składki na ubezpieczenie podstawowe, przeznaczanych na świadczenia zdrowotne w Polsce. Efektem tego jest sytuacja, w której polscy chorzy są pozbawieni dostępu do podstawowych świadczeń zdrowotnych lub mają do nich bardzo ograniczony dostęp.

Czytaj więcej
01 Grudzień , 2010
3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych apeluje: Jeśli nie uświadomimy sąsiadom, samorządowcom, parlamentarzystom, urzędnikom, itp. potrzeb i problemów niepełnosprawnych Polaków, nic się nie zmieni! <br><br>
Zbliża się 3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Nadal w Polsce jest więcej powodów do protestowania w tym dniu niż do świętowania. <br>
Ten symboliczny Dzień to okazja do zamanifestowania prawa niepełnosprawnych Polaków do godnego życia i równoprawnego traktowania.

Czytaj więcej