KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

21 Listopad , 2009
XVII Nadzwyczajny Koncert Charytatywny na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

21 listopada 2009 r., Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego, pod dyrekcją znakomitego Macieja Niesiołowskiego – po raz kolejny zafundował publiczności duchową ucztę, pełną zarówno wykwintnych utworów, jak i doskonałego humoru światowej sławy dyrygenta.<br>Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, jak co roku otworzyło gościnnie swe podwoje. Bardzo dobre warunki akustyczne pozwoliły zgromadzonym gościom w pełni cieszyć się kunsztem muzycznym występujących solistów, orkiestry symfonicznej, a także pełnym brzmieniem instrumentów. Miejmy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy.

Czytaj więcej
16 Listopad , 2009
Popołudnie poetyckie w ramach SyMfonii Serc

16 listopada 2009 r., w warszawskiej kawiarni Polskiej Agencji Prasowej, odbyło się wyjątkowe spotkanie, na którym laureaci konkursu poezji czytali swoje utwory. Tematyka wierszy była różna: anioły, dobro, zło, człowiek, szczęście, tęsknota, życie… <br>Najważniejszym przesłaniem całej twórczości było: warto żyć! Mimo trudności, chwilowych niepowodzeń, choroby. Spotkanie było doskonałą okazją do pokazania, że osoby niepełnosprawne to ludzie z ogromną wrażliwością, zdolnościami, radością, pozytywnym podejściem do swojego niełatwego z powodu choroby życia. Słońce świeci dla wszystkich. Bywa tak, że to zdrowi nie chcą tego dostrzec.

Czytaj więcej
06 Listopad , 2009
Stwardnienie rozsiane – zagadnienia kliniczne i społeczne

W dniu 6.11.2009 roku przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego - Magdalena Kurowicka i Anna Gryżewska - uczestniczyły w konferencji naukowo - szkoleniowej pt. „Stwardnienie rozsiane – zagadnienia kliniczne i społeczne”.

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies